Резистор 10Вт 4,7 Om 5% CCO China

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Резистор постійний керамічний горизонтальний. Фото має ознайомлювальний характер та може відрізнятися по кольору, що може бути пов`язано з використанням виробником різних барвників або передачею кольорів монітором, та не впливає на його технічні характеристики. Також може відрізнятися дизайном, маркуванням партії та датою виробництва у зв`язку з періодичним оновленням товару. Пропонуємо радіозапчастини, кабельно-провідникову продукцію, шнури для підключення побутової електронної техніки, інструмент для электроніки та багато іншого!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 г |
| Довжина | 48 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимальна потужність розсіювання | 10 Вт |
| Максимальний допуск опору | 5 % |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Опір | 4.7 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Під пайку |
| Тип резистора | Резистор постійний |
| Упаковка | Коробка |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 19,35 ₴


