Вимикач KCD2-202-2 (RS-202),16A, чорний 2-групи ON-ON(I-O), Daier

49,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 07242
+380 (98) 673-00-08
Kyivstarвт-пт с 10-00 до 15-00
- +380 (98) 673-00-08Kyivstar сб с 10-00 до 14-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Вимикач клавішний 16(4)АС 250В. Колір корпусу: чорний. Колір клавіші: чорний. Контакти: 2 групи ON-ON. Символи на клавіші: I-O. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце | 30х22, 1мм |
| Колір кнопки | Чорний |
| Номінальна сила струму | 4 |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Підсвічування | False |
| Конфігурація контактів | DPDT |
| Форма вимикача | Прямокутна |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Довжина | 29 м |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 49,50 ₴






