Плата макетна двостор. FR4 120х180мм, крок 2.54мм, з металізацією та маскою, Китай

166,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03586
+380 (98) 673-00-08
Kyivstarвт-пт с 10-00 до 15-00
- +380 (98) 673-00-08Kyivstar сб с 10-00 до 14-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плата макетна. П'ятачки з отворами. Товщина 1,6мм. Кількість отворів: 46*65=2990. Отвори: крок 2,54мм, діаметр 1,0мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип друкованої плати | Двостороння |
| Металізація | Так |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр отвору під контакт | 1 мм |
| Кількість контактів | 2990 шт. |
| Товщина | 1.6 мм |
| Крок між отворами | 2.54 мм |
| Матеріал основи | Склотекстоліт |
- Ціна: 166,50 ₴

