Плата макетна одностор. FR4 60х80мм, крок 2.54мм, з маскою, Китай

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Плата макетна. П'ятачки з отворами. Товщина 1,6мм. Кількість отворів: 22*27=594. Отвори: крок 2,54мм, діаметр 1,0мм. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип друкованої плати | Одностороння |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр отвору під контакт | 1 мм |
| Кількість контактів | 594 шт. |
| Товщина | 1.6 мм |
| Крок між отворами | 2.54 мм |
| Матеріал основи | Склотекстоліт |
- Ціна: 37 ₴


