Плата макетна одностор. FR4 70х90мм, крок 2.54мм, з маскою, Китай

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плата макетна. П'ятачки з отворами. Товщина 1,6мм. Кількість отворів: 26*31=806. Отвори: крок 2,54мм, діаметр 1,0мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип друкованої плати | Одностороння |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр отвору під контакт | 1 мм |
| Кількість контактів | 806 шт. |
| Товщина | 1.6 мм |
| Крок між отворами | 2.54 мм |
| Матеріал основи | Склотекстоліт |
| Колір маски | Зелений |
- Ціна: 40 ₴


