Мікроперемикач 13х6мм D2F-01F б/ричага, Omron

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Мікроперемикач 0,1 А 30VDC, без важеля, ON-(ON), IP40, сила перемикання 0,74 Н; крок виводів 5,08 мм; робоча температура -25..+85*С. Виробник Omron. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Номінальна сила струму | 0.1 А |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 30 В |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12.8 мм |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 5.8 мм |
- Ціна: 51,75 ₴





