Мікроперемикач 28х16мм D3V-162-1A5, серед. ричаг, Omron

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Мікроперемикач 27,8*15,9*10,3 мм, 16(3)А 250VAC, c важелем, довжина важеля 27,1(16)мм; ON-(ON); IP40, сила перемикання 1,96 Н; висновки — клеми 4,8 мм; робоча температура -25..+105*С. Виробник Omron. |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Виробник | Omron |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна сила струму | 16 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.9 мм |
| Ширина | 10.3 мм |
| Довжина | 27.8 мм |
- Ціна: 78,75 ₴






