Мікроперемикач 20х11мм SS-10GLT, кор. ричаг, 10A, Omron

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Мікроперемикач 10А 250VAC, c важелем, довжина важеля 14,5 мм; ON-(ON); IP40, сила перемикання 1,47 М; крок висновків 7,3 мм; висновки під клему 2,8 мм; робоча температура -25..+85*С. Розмір: 19,8х10,2х6,4мм. Виробник Omron. |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Виробник | Omron |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.2 мм |
| Ширина | 6.4 мм |
| Довжина | 19.8 мм |
- Ціна: 141,75 ₴





